Zpět na výpis akcí
page.news.archiveNotice.text
17. listopadu máme otevřeno
V listopadu slavíme Den boje za svobodu a demokracii.
17. listopadu si připomínáme hned dva dny moderních dějin, které jsou spojené se studenty vysokých škol.
V roce 1939 došlo k nepokojům studentů vysokých škol, které byly potlačeny nacistickými bezpečnostními složkami. V listopadu 1989 se pak výročí tohoto památného dne stalo začátkem sametové revoluce a pádu komunistického režimu.
Letos budeme 17. listopadu slavit ve čtvrtek. Na rozdíl od říjnového a zářijového volna bude navíc v tento den také otevřeno naše OBCHODNÍ CENTRUM.